Ücretsiz Servisler

Multimax'ın her geçen gün büyüyüp gelişen alt yapısı sayesinde ekstra servis olanakları da çoğalıyor. VPN'den Statik IP hizmetine merkezi Hotspot çözümlerine kadar daha bir çok servis ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Multimax'da sizin daha iyi, daha yenilikçi ve daha teknolojik bir hizmet almanız için çalışan kocaman bir ekip var. Sizde internet bağlantınızı hemen Multimax'ın sınırlar ötesi dünyasına taşıyın, sınırsız, teknolojik ve hayatı kolaylaştıran çözümler ile tanışın.
Statik IP
İnternet hattınız tesis edildiğinde, aksi belirtilmemişse internet'e Dinamik IP ile bağlanılır (IP numarası, Internet'e giren herkese sistem tarafından verilen kimlik numarasıdır). Bilgisayarına uzaktan erişim yada bir kamera dvr cihazı yayını olanağı isteyen kullanıcının Statik IP sahibi olması gerekir. Statik IP ihtiyacı olan tüm MULTIMAX aboneleri MÜŞTERİ HİZMETLERİ kısmından gerekli adımlar takip ederek ticket oluşturup konu ile ilgili destek alabilir. Daha ayrıntılı bilgi için (0548) 888 6629 numaralı çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Neden Multimax ?

Güçlü network alt yapısı sayesinde, yüksek hız ve performans ile tam 3 yıldır Kuzey Kıbrıs'ta yüksek hızlı internet erişimlerinin lideriyiz. Bu güçlü alt yapıya sizi de bekleriz !

Hafta İçi 23:00'a Kadar Destek

Sorun ne zaman çıkar hiç belli olmaz, önemli olan sorunu iletmek ve çözümü bulmaktır. Telefon destek ekibimiz soru ve sorunlarınız için sizi bekliyor ! Hafta içi 8:00am - 11:00pm saatleri arasında, hafta sonu 9:00am - 8:00pm saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz

Yüksek Hız Garantisi

Multimax aboneleri internetlerini abone olduklar paketlerdeki hızların üzerinde kullanıyor, internette sınırlara takılmıyor. Hızlı olmak herkesin hakkı, senin de !

%99.8 Uptime

Kesintisiz olmak kolay değil, çaba ister, özveri ister, uzmanlık ister ! %99.8 Uptime oranımızla her daim kesintisiz ve rahat olun. Bizi seçin, rahat edin !

Ücretsiz VPN & Statik IP

Ek hizmetlere para ödemekten sıkılmadınız mı ? Aboneliğinizi Multimax'a taşıyın ek hizmetler için ek ödemelerden anında kurtulun !

Koşulsuz Para İade

Multimax aboneleri %100 müşteri memnuniyeti garantisi kapsamında diledikleri anda hizmetinden vazgeçip parasını iade alabiliyor.