Özgür Paketler

Multimax'ın sizi internetsiz bırakmamak için oluşturduğu Özgür Wireless İnternet paketi ile, Kullanmak istediğiniz gün kadar abonelik yapıp kulandığınız kadar ödeme yapabilirsiniz. Genellikle sürekli seyehat halinde veya yazlık evleri olan kişilerin tercihi olan Özgür İnternet paketleri ile hem daha ekonomik olacak hemde internetsiz kalmayacaksınız. Sizde hemen size en uygun paketlerimizden birini seçerek anında başvuru yapabilir, Multimax'ın ayrıcalıklı kullanıcıları dünyasında yerinizi alabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için (0548) 888 6629 numaralı Multimax müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz.
Paket Kurulum Günlük
Özgür Gold 400 TL 4.50 TL
- Özgür paketlerde dilediğinzi kadar gün satınalabilirsiniz.
- Özgür paketlerde her yıl sabit ücret alınmaktadır. Sabit ücret cihazın kurulum ve bakımını kapsamaktadır.
- Özgür paketlerde kullanım sürekliliği şartı yoktur.
- Yıl sonunda sabit ücreti ödenmeyen cihazlar geri alınmaktadır.
- Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Neden Multimax ?

Güçlü network alt yapısı sayesinde, yüksek hız ve performans ile tam 3 yıldır Kuzey Kıbrıs'ta yüksek hızlı internet erişimlerinin lideriyiz. Bu güçlü alt yapıya sizi de bekleriz !

Hafta İçi 23:00'a Kadar Destek

Sorun ne zaman çıkar hiç belli olmaz, önemli olan sorunu iletmek ve çözümü bulmaktır. Telefon destek ekibimiz soru ve sorunlarınız için sizi bekliyor ! Hafta içi 8:00am - 11:00pm saatleri arasında, hafta sonu 9:00am - 8:00pm saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz

Yüksek Hız Garantisi

Multimax aboneleri internetlerini abone olduklar paketlerdeki hızların üzerinde kullanıyor, internette sınırlara takılmıyor. Hızlı olmak herkesin hakkı, senin de !

%99.8 Uptime

Kesintisiz olmak kolay değil, çaba ister, özveri ister, uzmanlık ister ! %99.8 Uptime oranımızla her daim kesintisiz ve rahat olun. Bizi seçin, rahat edin !

Ücretsiz VPN & Statik IP

Ek hizmetlere para ödemekten sıkılmadınız mı ? Aboneliğinizi Multimax'a taşıyın ek hizmetler için ek ödemelerden anında kurtulun !

Koşulsuz Para İade

Multimax aboneleri %100 müşteri memnuniyeti garantisi kapsamında diledikleri anda hizmetinden vazgeçip parasını iade alabiliyor.