Kurumsal Paketler

Multimax Kurumsal Paketler İle İşletmeniz Şimdi Daha Güçlü ve Kesintisiz ! Point to Point Özel Linkler İle Sağlanan Dedicated (Upload ve Download Hızları Eşit) Bağlantı Seçenekleri ve Kurumsal Abonelere Özel 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Telefon Destek Servisi İle Yüksek Hızda Yüksek Performans Wireless İnternet Kullanımının Ayrıcalığını Yaşayacaksınız. Sizde Hemen İşletmenizi Multimax'a Taşıyın, Rahat Edin !
Hız Kurulum 1 Ay
22Mbit Ücretsiz Kurulum 1400 TL
33Mbit Ücretsiz Kurulum 1900 TL
55Mbit Ücretsiz Kurulum 2700 TL
100Mbit Ücretsiz Kurulum 5000 TL
150Mbit Ücretsiz Kurulum 7200 TL
200Mbit Ücretsiz Kurulum 9500 TL
- Kurumsal Paketlerin Upload / Download Hızları Eşit (Ör. 100Mbit / 100Mbit) ve Dedike Hızlardır.
- Kurumsal Paketlerde Kurulum ve Aktivasyon Ücreti Yoktur.
- Kurumsal Abonelere Özel 7 Gün 24 Saat Özel Telefon Destek Servisi.
- Tüm Kurumsal Bağlantılar Noktadan Noktaya (PTP) Bağlantıdır

Neden Multimax ?

Güçlü network alt yapısı sayesinde, yüksek hız ve performans ile tam 3 yıldır Kuzey Kıbrıs'ta yüksek hızlı internet erişimlerinin lideriyiz. Bu güçlü alt yapıya sizi de bekleriz !

Hafta İçi 23:00'a Kadar Destek

Sorun ne zaman çıkar hiç belli olmaz, önemli olan sorunu iletmek ve çözümü bulmaktır. Telefon destek ekibimiz soru ve sorunlarınız için sizi bekliyor ! Hafta içi 8:00am - 11:00pm saatleri arasında, hafta sonu 9:00am - 8:00pm saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz

Yüksek Hız Garantisi

Multimax aboneleri internetlerini abone olduklar paketlerdeki hızların üzerinde kullanıyor, internette sınırlara takılmıyor. Hızlı olmak herkesin hakkı, senin de !

%99.8 Uptime

Kesintisiz olmak kolay değil, çaba ister, özveri ister, uzmanlık ister ! %99.8 Uptime oranımızla her daim kesintisiz ve rahat olun. Bizi seçin, rahat edin !

Ücretsiz VPN & Statik IP

Ek hizmetlere para ödemekten sıkılmadınız mı ? Aboneliğinizi Multimax'a taşıyın ek hizmetler için ek ödemelerden anında kurtulun !

Koşulsuz Para İade

Multimax aboneleri %100 müşteri memnuniyeti garantisi kapsamında diledikleri anda hizmetinden vazgeçip parasını iade alabiliyor.